Jsme mateřská škola pro současné děti...
Navštivte nás také na FACEBOOKU >>

NÁŠ TÝM

Mgr. Věra Beroušková

ředitelka

Věra Beroušková

Vystudovala jsem střední pedagogickou školu v Praze, po které jsem plynule navázala studiem na pedagogické fakultě UK s oborem učitelství pro 1. st. ZŠ se specializací na tělesnou výchovu.

Během studentských let jsem si vždy na pár měsíců odskočila do zahraničí – nejdřív do irského Dublinu jako au pair a pak do amerického Washingtonu D.C., kde jsem pro změnu pracovala jako plavčík.

V průběhu celého studia jsem vedla sportovní kroužky pro děti - plavání, trampolínky, ropeskipping, nebo sportovní hry.

Vzhledem k tomu, že se fitness věnuji od roku 2005 a je to moje vášeň, chtěla jsem skloubit jak práci učitelky, tak trenérky a to se mi podařilo právě v naší školce. V roce 2016 jsem k nám nastoupila jako jedna z učitelek (i s mým tehdy dvouletým synem Vojtou). Školka, kde je v jedné budově tělocvična, běžecká dráha, sauna a bazén? Nebylo, co řešit! Tady se děti rozhodně nenudí! ☺

O pár let a dalšího potomka později (mám ještě dceru Julii) jsem přijala nabídku na pozici ředitelky naší školky a nyní se snažím dělat všechno proto, abychom ve školce měli jak spokojené děti, tak spokojené rodiče. Těším se na naše společná dobrodružství!

Marie Frodlová

učitelka

Marie Frodlová

Co se pracovní stránky týká, absolvovala jsem kurz asistent pedagoga a jelikož mě práce v oblasti vzdělávání baví a naplňuje, svoji odbornost a kvalifikaci stále zvyšuji dalšími kurzy.

S dětmi mám bohaté zkušenosti jak díky své profesi, tak i proto, že jsem už více než 18 let matkou. Mám tři děti, z nichž nejmladší jsou 4 roky.

Když zrovna nepracuji, rádi vyrážíme s rodinou na výlety do přírody nebo do muzea. Moji velkou vášní je Zumba a nově také objevuji taje jógy.

Kateřina Javůrková

chůva

Kateřina Javůrková

Odjakživa mám kladný vztah k dětem, a proto pro mě byla práce ve školce naprosto přirozeným vyústěním mého profesního směrování. Ačkoli je to práce náročná, jde zároveň o velmi naplňující poslání. Ráda děti učím novým věcem a miluju vidět jejich zápal a zájem o nové vědomosti.

Jsem také velmi sportovně založená a lásku ke sportu se tak snažím předat i našim dětem ve školce. I s manželem a dcerkou ve volném čase hlavně sportujeme a výletíme.

Svoji práci mám opravdu ráda a těší mě být součástí školky s rodinnou atmosférou.

Bc. Veronika Váňová

učitelka, dvojjazyčný asistent

Veronika Váňová

V naší školce pracuji momentálně už třetím rokem. Vystudovala jsem speciální pedagogiku a za studií jsem krom jiného hlídala děti, doučovala školní učivo a učila jazyky. Byla jsem necelých 10 let dobrovolnicí v Centru dětí a mládeže Teen Challenge International, kde jsem pro děti a dospívající vedla sportovní aktivity, výtvarku a pomáhala jim se školní přípravou. Hovořím plynně anglicky a španělsky. Žila jsem totiž v různých částech Španělska a během tamějších pobytů jsem učila češtinu a angličtinu a pod odborným vedením pomáhala při plavání pro děti s poruchou autistického spektra.

Mám ráda tanec, přírodu, dobré jídlo a milou společnost.

Petra Nádvorníková

učitelka

Petra Nádvorníková

Už jako malá jsem se ráda starala o mladší děti a tvrdila, že jednou budu maminka. Ve školce se mi v podstatě můj sen splnil ☺

V naší školce pracuji víc jak 5 let. Už jako instruktorka lyžování se specializací na dětskou výuku v lyžařské škole v Krkonoších mě bavilo zamýšlet se nad tím, jak k dětem přistupovat a jak je učit, aby je výuka bavila.

Nyní jsem již skoro dva roky sama maminkou a práci ve školce beru jako své poslání. Jsem moc ráda, že mohu říct, že má práce je i mým koníčkem.